خرید و فروش زمین و ویلا در شمال، پیمانکاری ساخت، اخذ سند مالکیت و پروانه ساخت، تفکیک اراضی، تهاتر ملک با ماشین و تهاتر ماشین با ملک در سراسر کشور

09123682366

خرید و فروش زمین و خرید و بازسازی ویلا در تنکابن

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱ ٫ ۱۲ ٫ ۰۵

در این مطلب به این قضیه پی میبرید که آیا سرمایه گذاری برای خرید زمین در تنکابن اقدام مناسبی ا‌ست؟ چطور برای خرید زمین در تنکابن اقدام کنیم؟ انواع زمین‌هایی که در تنکابن موجود است و ویژگی هرکدام از آن ها و اینکه چه زمین هایی برای خرید و فروش مناسب می باشد؟ هزینه خرید زمین در تنکابن چقدر است؟
تیم ما در دهکده البرز قدم به قدم در تمام این مراحل در کنار شما هستند تا شما با خیال آسوده بهترین سرمایه‌گذاری را داشته باشید.

خرید زمین در تنکابن و ساخت ویلا در این منطقه چرا در این حد مورد توجه قرار گرفته است؟

شهر تنکابن یکی از خوش آب و هوا‌ترین و چشم نوازترین مناطق شمال کشور به حساب می ‌آید. این منطقه زیبا یک منطقه کوهستانی و جنگلی و در نزدیکی سواحل دریا قرار گرفته است و به همین علت در تمام فصول سال دارای آب و هوای مختلف در این شهر می باشیم. منطقه تنکابن یا شهسوار، یکی از زیباترین شهرهای ییلاقی خطه سرسبز مازندران به حساب می آید. همین ویژگی های عالی این شهر باعث این قضیه شده که بسیاری از افراد تنکابن را برای سرمایه‌گذاری برای خرید زمین یا ملک در تنکابن تشویق کند.

اطمینان از خرید و فروش زمین در تنکابن

اشخاص برای سرمایه‌گذارای زمین و ملک در شهر تنکابن علاوه بر آن ها تمایل زیادی به خرید ویلا در تنکابن نیز دارند ولی اکثر افراد به خرید زمین بیشتر تمایل نشان می دهند چون با خرید زمین می توانند بر اساس میل شخصی و سلیقه خود بر روی آن ساخت و ساز مورد نظر خودشان را انجام دهند. برای این اقدامات لازم است که مجوزهای ساخت و ساز و اقدامات لازم انجام شود، تیم متخصصین دهکده البرز در تمام این مراحل در خدمت شما می باشند و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

موضوع خرید و فروش زمین در تنکابن، در بحث سرمایه‌گذاری برای افراد و خانواده اشان یک سرمایه گذاری مطمئن در نگاه افراد مورد توجه می باشد. مشاوران ما در دهکده البرز با انواع فایل های موجود زمین ها و املاک را به شما عرضه میکند تا بتوانید با توجه به بودجه مورد نظرتان بهترین انتخاب را داشته باشید و علاوه بر آن شما خریدی مطمئن و با سند داشته باشید.

چه مکان هایی برای خرید زمین در تنکابن مناسب است؟

در تنکابن هم بافت شهری و هم بافت روستایی و زمین های ییلاقی بسیاری با آب و هوای بسیار مطبوع و منظره های فوق العاده موجود اسست که شما می توانید اقدام به خرید آن ها کنید و این مورد به سلیقه و بودجه و نوع کاربری مورد نظر شما دارد.

در بخش بافت شهری تنکابن، انواع زیادی از زمین‌های مسکونی برای خرید و فروش سرمایه گذاران موجود می باشد که این مورد از زمین ها مناسب برای ساخت و ساز ویلا و آپارمان است. علاوه بر آن در اطراف منطقه تنکابن نیز شهرها و روستاهای بسیاری با مناظر فوق العاده و آب و هوای عالی وجود دارند که موقعت های بسیار عالی را برای سرمایه گذاری در خرید زمین و ویلا فراهم می آورد. زمین های موجود در این مناطق برای ساخت آپارتمان و ویلا بهترین گزینه است و همچنین دارای زمین‌های کشاورزی حاصلخیز بسیار زیادی برای کشاورزی و زراعت و باغداری وجود دارد که می توان آن ها را با صرف بودجه مناسب آنها را خریداری کرد.

به طور مثال خرید زمین در نشتارود و شیرود برای خرید ویلا و زمین در تنکابن برای افراد بسیار مورد توجه است. این شهرها با توجه به بافت جنگلی و همجواری با ساحل، شهرهای بسیار مناسبی برای خرید و سرمایه‌گذاری بر روی زمین و املاک می باشند. در روستاهای ییلاقی تنکابن مانند دوهزار نیز می توان زمین های بسیار مناسب با ویو های زیبایی در دل طبیعت خریداری کرد.

خرید زمین در مناطق شهر تنکابن

مناطق بسیار زیادی در شهر تنکابن موجود است، قیمت های این زمین‌ها با توجه به موقعیت مکانی و متراژ و امکانات موجود در آن متفاوت می باشد.

مناطق و محله های مختلف در تنکابن که می توان در آن ها اقدام به خرید زمین نمود:

 • نشتارود
 • لشتو
 • روستای نعمت آباد
 • سلیمان آباد
 • چلاسر
 • لزربن
 • دو هزار تنکابن
 • سه هزار تنکابن
 • ولی آباد
 • خرم آباد
 • زنگشامحله
 • و…

قیمت زمین در تنکابن

قیمت گذاری زمین در تنکابن نیز مانند سایر مناطق دیگر شامل نکاتی می شود که با توجه به آن ها قیمت گذاری می شوند و باید به این موارد توجه داشته باشیم. مولفه‌هایی مانند امکانات رفاهی منطقه، دسترسی به جاده های اصلی، دارای سند بودن و…

شما برای خرید زمین در منطقه تنکابن بایستی به تمام این موارد توجه کنید تا بهترین نتیجه را با توجه به بودجه مورد نظرتان داشته باشید. با توجه به نکات ذکر شده در این مقاله و سپس مشاوره گرفتن با مشاورین دهکده البرز بهترین نتیجه را در خرید زمین در تنکابن را داشته باشید. مشاورین ما با تجزیه و تحلیل نیازهای شما و بودجه مورد نظرتان مناسب ترین و بهترین زمین‌های موجود را برای شما معرفی می کنند تا در صورت پسند، برای خرید آن اقدام نمایید.

برای بررسی قیمت زمین در تنکابن به چه نکاتی بایست توجه کرد:

 • موقعیت محلی و مکانی که زمین مورد نظر در آن قرار دارد
 • متراژ زمین
 • نوع کاربری زمین
 • سند ملکی و مدارک آن
 • راحتی دسترسی به مکان های مهم شهری مانند بیمارستان، مترو، ادارات دولتی و….
 • دسترسی به جاده های اصلی و مقدار فاصله به آن ها
 • امکانات آب و برق و گاز
 • و موارد دیگر

بررسی عوامل مهمی که در قیمت زمین در تنکابن تاثیر گذار هستند

در این بخش به بررسی بعضی از نکات تاثیرگذاری که در بالا به آن ها اشاره کردیم می‌پردازیم تا شما بتوانید با نکاتی که بایستی موقع خرید زمین در تنکابن در قیمت آن توجه کنید آشنا شوید. مواردی که در نظر نگرفتن هرکدام از آن ها می تواند شما را در آینده از معامله‌ی خود پشیمان کند و شما را دچار ضرر و زیان های مالی کند.

تاثیر موقعیت مکانی زمین بر میزان قیمت آن

مکانی که زمین در آن قرار دارد مهمترین فاکتور تاثیرگذار در قیمت زمین در تنکابن می باشد. این مورد که شما برنامه ریزی کردید که در کدام منطقه و شهر یا کدام روستای تنکابن قصد دارید خرید کنید بسیار مهم است. اینکه آیا شما قصد دارید در بافت شهری تنکابن زمین مورد نظر خودتان را خرید کنید و یا اینکه هدف شما خرید زمین در بافت روستایی است؟

منطقه ای که قصد خرید زمین در تنکابن را دارید آیا در مجاورت جاده اصلی شهر است یا اینکه در منطقه‌ای قرار دارد که در حاشیه شهر و روستا قرار دارد و نسبت به جاده اصلی دور است؟ مورد ذکر شده از این جهت بسیار مهم م باشد که اگر هدف شما ساختن آپارتمان یا ویلا باشد، در اینصورت دسترسی ملک شما به امکانات شهری، تاثیر زیادی بر قیمت فروش آن خواهد داشت. تنکابن نیز مانند دیگر شهرها مطمئنا هزینه خرید زمین در بافت شهری هزینه خرید در بافت روستایی تفاوت دارند.

در مجموعه دهکده البرز کارشناسان ما با تجربه بالایی که در این زمینه دارند تمام موارد را بررسی کرده تا بهترین گزینه را با توجه به بودجه مورد نظرتان برای شما با مناسب ترین قیمت فراهم آورند تا از یک سرمایه گذاری مطمئن سود خوبی نسیب شما شود.

تاثیر امکانات زمین در تنکابن بر روی قیمت آن

امکاناتی نظیر انشعاب برق، گاز و آب که بر روی زمین قرار دارند یکی دیگر از فاکتورهای اساسی است که بر روی محاسبه هزینه زمین موثر است. این موارد از این رو در خرید زمین در تنکابن موثر است که اگر زمین مسکونی برای خرید انتخاب می کنید برای ساخت آن بنا مهم است چون ممکن است که آن زمین دارای کاربری کشاورزی باشد و این انشعابات به آن ها تعلق نگیرد و لازم است قبل از خرید درباره این موضوع تحقیق کنید.

تاثیر سند مالکیت بر قیمت زمین

یک مورد بسیار مهم و بدیهی‌ در خرید زمین در تنکابن داشتن سند مالکیت قطعی معتبر که در اداره ثبت اسناد شهر یا روستا به ثبت رسیده باشد که این گزینه یک عامل بسیار مهم در میزان قیمت خرید و فروش زمین دارد و مسلما قیمت خرید زمین سند‌دار در تنکابن بالاتر از زمین قولنامه‌ای و فاقد سند است. مجموعه دهکده البرز برای شما که قصد سرمایه گذاری در خرید زمین در تنکابن را دارید تمام این مدارک را با دقت بررسی کرده تا خیالتان از خرید آن زمین کاملا راحت باشد.

تاثیر کاربری زمین در محاسبه قیمت آن

کاربری زمین مورد نظر، یکی دیگر از موارد قطعی و بسیار تعیین کننده بر میزان قیمت زمین است. زمین با کاربری مسکونی با مجوزهای ساخت باشد نسبت به زمین با کاربرل کشاورزی یا باغ دارای قیمت بالاتری به طور مسلم می باشند و یک مورد بسیار تعیین کننده در قیمت آن می باشد. به همین علت در زمان خرید باید به اسناد و مدارک آن به صورت کاملا دقیق بررسی شود تا از کاربری آن مطمئن شوید و اگر قصد تغییر کاربری زمین را داشته باشید نیز تیم ما در خدمت شما هستند تا این موارد را برای شما انجام دهند.

فروش زمین در تنکابن

اگرشما مالک زمینی در منطقه تنکابن هستید و قصد دارید آن را به فروش برسانید، مجموعه دهکده البرز درون سایت خود یک فضای بسیار تخصصی و عالی به صورت رایگان را برای شما برای به اشتراک گذاری اطلاعات زمین شما در اختیارتان قرار میدهد تا بازدیدکنندگان و مشتریان ما بتوانند به راحتی اطلاعات زمین شما را مورد مطالعه قرار دهند و در صورت انتخاب آن برای اقدامات بعدی با شما تماس گرفته شود.

مقالات مرتبط

تماس با کارشناسان فروش دهکده البرز
09123682366