خرید و فروش زمین و ویلا در شمال، پیمانکاری ساخت، اخذ سند مالکیت و پروانه ساخت، تفکیک اراضی، تهاتر ملک با ماشین و تهاتر ماشین با ملک در سراسر کشور

09123682366
خرید و فروش زمین و ویلا و پیمانکاری ساخت در نشتارود

خرید و فروش زمین و ویلا و پیمانکاری ساخت در نشتارود

برای خرید و فروش زمین و ویلا و سرمایه گذاری در نشتارود ابتدا بایستی اطلاعاتی از این شهر کسب کنید. شهر نشتارود واقع در استان مازندران در شهرستان تنکابن می باشد. نام این منطقه به علت وجود رودخانه ها و چشمه های بسیار زیادی که در آن وجود دارد از نشتا (نشت آب) گرفته شده است.

این شهر سرسبز و زیبا جاذبه های گردشگری بسیاری مانند: منطقه جنگلی دینار سرا، مرداب نشتارود، آبشار کمیلیه، حمام سنگی باستانی مکرود و… را دارد و مانند دیگر شهرهای شمالی کشور برای افراد از مکان های پرطرفدار برای مسافرت به شمار میرود و از همین رو طرفداران زیادی نیز برای خرید ملک در این منطقه دارد.

کارهایی که برای فروش ملک باید انجام داد

برای فروش ملک چه کارهایی باید انجام داد

برای فروش ملک، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید، اما در کل، باید اقدامات زیر را انجام دهید:

ارزیابی املاک: برای تعیین قیمت مناسب برای ملک خود، بهتر است یک ارزیابی حرفه‌ای برای آن انجام دهید. ارزیابی بازاریابی و بررسی عملکرد بازار همچنین می‌تواند بسیار مفید باشد.
آماده‌سازی ملک: شما باید مطمئن شوید که ملک شما در شرایط مناسبی برای نشان دادن به خریداران قرار دارد. برای این کار، باید از تمیز کردن و به‌روزرسانی داخلی و خارجی ملک و حذف هر گونه خرابی و نقص، اطمینان حاصل کنید.
بازاریابی ملک: شما باید از طریق آگهی‌های مختلفی مثل اگهی در وب‌سایت‌های معتبر، شبکه‌های اجتماعی و یا نمایشگاه‌های املاک، اطلاعات در مورد ملک خود را به نمایش بگذارید.
نشان دادن ملک: شما باید زمانی را برای نشان دادن ملک به خریداران اختصاص دهید. این رویداد را در یک زمانی برنامه‌ریزی کنید که خریداران محتمل می‌توانند بیایند و برای نشان دادن ملک، همه جزئیات و اطلاعات مورد نیاز را بدون پنهان کردن ارائه دهید.
مذاکره قیمت: هنگامی که یک خریدار محتمل پیدا شد، شما باید به مذاکره قیمت بپردازید. بهتر است در این بخش، به‌طور مستقل و با رعایت حقوق و اصول اخلاقی مذاکره کنید.
صورت‌بندی قرارداد: پس از توافق با خریدار، باید یک قرارداد قانونی و مستند هر دو طرف معامله با هم ببندند و تمام شرایط و بندهای معامله در آن قید شود

خرید زمین در رامسر، فروش زمین در رامسر با کاربری های مسکونی و کشاورزی

منطقه رامسر، شهری در استان مازندران در شمال ایران، برای کسانی که قصد یک سرمایه گذاری پرسود و مطمئن را دارند مفید است. خرید زمین در رامسر به عنوان یکی از مناطق دلنشین و مورد علاقه برای خریداران املاک و مستغلات، می‌تواند گزینه خوبی باشد.
با این حال، برای خرید زمین در رامسر، بهتر است از مشاورین املاک و مستغلات معتبر و متخصص در این منطقه کمک بگیرید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. مجموعه دهکده البرز با سال هل تجربه در این زمینه و مشاورانش آماده است شما را به یک سرمایه گذاری با خیال آسوده راهنمایی کند.

خرید زمین در تنکابن

خرید و فروش زمین و خرید و بازسازی ویلا در تنکابن

در این مطلب به این قضیه پی میبرید که آیا سرمایه گذاری برای خرید زمین در تنکابن اقدام مناسبی ا‌ست؟ چطور برای خرید زمین در تنکابن اقدام کنیم؟ انواع زمین‌هایی که در تنکابن موجود است و ویژگی هرکدام از آن ها و اینکه چه زمین هایی برای خرید و فروش مناسب می باشد؟ هزینه خرید زمین در تنکابن چقدر است؟
تیم ما در دهکده البرز قدم به قدم در تمام این مراحل در کنار شما هستند تا شما با خیال آسوده بهترین سرمایه‌گذاری را داشته باشید.

نکاتی برای نگهداری از خانه ویلایی در شمال

نکاتی برای نگهداری از خانه ویلایی در شمال

یکی از هزینه هایی که افرادی صاحب ویلا در شمال با آن درگیر هستند، موضوع نگه داری از بنا و ساختمان است. با توجه به این موضوع که میزان هزینه های نگهداری خانه در شمال در جاهای مختلف تفاوت دارد اما در مواردی اشتراکاتی دارند، از سوی دیگر نیز می توان با انجام راهکارهایی ساده هزینه های نگهداری را تا میزان بسیار زیادی کم کرد و مدیریت نمود.
اگر در آخر هفته نگاهی به شلوغی‌های جاده شمال داشته باشیم، کاملا واضح است که چه میزان اشتیاقی برای سفر به این منطقه وجود دارد و این در حالی است که تا چند سال پیش مسافرت به شمال محدود به عید و تابستان می‌شد، اما این روزها با ویلادار شدن بسیاری از افراد این سبک مسافرت دچار تغییر شده است. در این محتوا تلاش شده است تا با بررسی راهکارهای کم هزینه و ساده کمک شود تا از یک خانه در این منطقه چگونه بهتر نگهداری نمود.

تفکیک اراضی چیست

تفکیک اراضی چیست؟

وقتی که یک زمین یا ملکی دارای چند مالک با سهم های متفاوت باشند برای اینکه مشخص شود میزان سهم هر کدام از این اشخاص چه میزان می باشد، آن ملک را به قطعات کوچکتری تقسیم می کنند که به آن تفکیک اراضی گفته می شود و در واقع معنی تفکیک اراضی جداسازی ملک به بخش های کوچک تر برای ثبت سند مالکیت به صورت مجزا است.
با ما همراه باشید تا هر چیزی که می خواهید در مورد تفکیک اراضی(روستایی، کشاورزی، شهری) بدانید را در این مطلب به شما اطلاع رسانی کنیم و از شرایط و قوانین آن و مدارک لازم و مراحل انجام کار برای این مورد آگاه شوید.

نکات مهم در خرید زمین

برای خرید زمین به چه نکاتی باید توجه کرد

خرید هدفمند زمین شامل نکاتی می باشد که بسیار مهم است، دانستن این نکات به شما کمک می کند تا یک سرمایه گذاری هدفمند و پرسود را انجام دهید. افراد در خرید زمین دو هدف سرمایه گذاری و ساخت و ساز را دنبال می کنند و برای رسیدن به این اهداف لازم است نکاتی را مورد توجه قرار دهید تا اینکه در معامله خود ضرر و زیان نبینید.
افراد معمولا به صورت ناشیانه و بدون اطلاعات قبلی و نبود یک متخصص و راهنما پای مذاکره برای عقد قرارداد میروند و دچار اشتباهاتی می شوند که معمولا باعث ضررهای مالی و از دست رفتن سرمایه آن ها می شود.
سرمایه‌گذاری بر روی زمین و ملک یکی از رایج ترین و پر سودترین نوع سرمایه‌گذاری ها در کشور ما می باشد و به همین دلیل است که اکثر اشخاص وقتی سرمایه ای در اختیار آن ها قرار می گیرد اولین موردی که به ذهن آن ها میرسد سرمایه گذاری برای خرید زمین می باشد تا در صورت افزایش قیمت به علت تورم و تحولات اقتصادی و سیاسی سود خوبی از آن ببرند.

تماس با کارشناسان فروش دهکده البرز
09123682366